Gaoxin Industrial Park, Guangming New Zone, Shenzhen w prowincji Guangdong, Chiny
Dom ProduktyKonwertery DC-DC

Konwertery światłowodowe 100 / 1000M obsługują kontrolę przepływu, 1536-bitowy pakiet Ethernet

Konwertery światłowodowe 100 / 1000M obsługują kontrolę przepływu, 1536-bitowy pakiet Ethernet

100 / 1000M Fiber Optic Media Converters support flow control, 1536 byte Ethernet packet

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CY
Orzecznictwo: ISO9001:2008, SGS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20
Szczegóły pakowania: 1szt/karton
Czas dostawy: 3-7 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 600szt dziennie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

Konwertery światłowodowe 100 / 1000M obsługują kontrolę przepływu, 1536-bitowy pakiet Ethernet
1. Transmisja: 10/100 / 1000M
2. Fiber Type: SM, Single Fibre

    

10/100 / 1000M Gigabitowy konwerter światłowodowy

Konwerter Gigabit Fiber Media z serii CY może konwertować sygnały optyczno-elektryczne Ethernet między interfejsem 10/100 / 1000M UTP (TX) a interfejsem światłowodowym 1000M (FX). Tradycyjny 10/100 / 1000M gigabitowy Ethernet może zostać przedłużony do 100 km przez światłowód. Wydajność i jakość produktów są doskonałe dzięki zastosowaniu najnowszego interfejsu Gigabit IC z USA i Tajwanu. 6 Wskaźniki LED grupy mogą w pełni monitorować warunki pracy przetworników. Użytkownicy mogą łatwo zaobserwować i zdiagnozować awarię konwerterów. Konwertery serii OFS mogą być używane samodzielnie; ale karta konwertera powinna być włożona do 16 gniazd RACK dostarczonych przez OFS Crop. który jest odpowiedni do korzystania z Network Center.

Główne cechy

* Transmisja sygnałów kanału może być zakończona pojedynczym włóknem. Wzrosła dwukrotnie ilość transmisji danych światłowodowych w porównaniu z światłowodem bliźniaczym.

* Funkcja automatycznej negocjacji umożliwia portom UTP automatyczne wybieranie 10/100 / 1000M i Full Duplex lub Half Duplex.

* Port UTP obsługuje połączenie auto-crossover MDI / MDI-X.

* Światłowód wielomodowy: maksymalna odległość do 224m / 550m

Jednomodowe połączenie światłowodowe: maksymalna odległość do 100 km

* Obsługa maksymalnie 1536-bajtowego pakietu Ethernet

* Wspomaganie kontroli przepływu

* Przyjęcie wewnętrznego źródła zasilania

Specyfikacja techniczna

*** Standardy operacyjne:

IEEE802.3 10Base-T Ethernet,

IEEE802.3u 100Base-TX / FX Fast Ethernet,

IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX / LX Gigabit

* Długość fali: 850nm / 1310nm / 1550nm

* Tabela adresów MAC: 4K

* Data Buffer: 256K

* Złącze: UTP: RJ-45, 10/100 / 1000Mbps; Światłowód: SC, 1000 Mb / s

* Kabel:

Kabel UTP: Cat 5e lub Cat 6 (maksymalna odległość do 100m)

Światłowód: wielomodowy: 50/125, 62,5 / 125μm (maksymalna odległość do 550 / 224m)

jednomodowy: 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9 / 125μm (maksymalna odległość do 120 km)

* Złącze: port FC / PC lub SC lub SFP

* Kontrola przepływu

Pełny dupleks: IEEE802.3x

Half Duplex: przeciwciśnienie.

* Tryb konwersji: średnia konwersja

* Opóźnienie: <10μs

* Natężenie błędu: <1/1000000000

* MTBF: 80 000 godzin

* DOPROWADZIŁO:

MOC (moc),

FX LINK (działanie łącza światłowodowego),

TP LINK1000 (połączenie skrętką 1000M)

TP LINK100 (połączenie skrętką 100M),

TP ACT (akcja przekierowania pakietów w skrętce)

FDX (wskaźnik trybu interfejsu Ethernet WŁ., Pełny dupleks / WYŁ., Półdupleks)

* Wymaganie mocy:

Wejście: AC 170 ~ 240V lub DC -36V-72V

Wyjście: DC 5V 2A

* Zużycie energii: 5W

* Temperatura otoczenia: 0 ~ +50

* Temperatura przechowywania: -20 ~ +70

* Wilgotność: 5% ~ 90%

* Wymiary: Wewnętrzna moc: 30 × 110 × 140mm

Moc zewnętrzna: 26 × 70 × 93 mm

Informacje o włóknie

Model

Złącze

Rodzaj włókna

Maksymalna odległość

Długość fali

Moc TX

Wrażliwość

Link do budżetu

CY-GM

SC

Multimode

224 / 550m

850nm

-11 ~ -3dBm

-18dBm

7dBm

CY -GS-20

SC

Tryb pojedyńczy

20 km

1310nm

-10 ~ -3dBm

-21dBm

11 dBm

CY-GS-40

SC

Tryb pojedyńczy

40 km

1310nm

-4 ~ 0dBm

-25dBm

21 dBm

CY-GS-60

SC

Tryb pojedyńczy

60 km

1310nm

0 ~ 3dBm

-26dBm

26 dBm

CY-GS-80

SC

Tryb pojedyńczy

80 km

1550nm

-2 ~ 2dBm

-26dBm

24dBm

CY-GS-100

SC

Tryb pojedyńczy

100 km

1550nm

1 ~ 3dBm

-27dBm

28 dBm

CY-GW01 / 02-20

SC

Singlefiber

20 km

1310 / 1550nm

-11 ~ -5dBm

-23dBm

12dBm

CY-GW01 / 02-40

SC

Singlefiber

40 km

1310 / 1550nm

-5 / -8 ~ 0dBm

-26dBm

21 / 18dBm

CY-GW01 / 02-60

SC

Singlefiber

60 km

1310 / 1550nm

0 / -5 ~ 2dBm

-26dBm

26/21 dBm

CY-GW01 / 02-80

SC

Singlefiber

80 km

1490 / 1550nm

-2 ~ 3dBm

-26dBm

24dBm

CY-GAS-1

SFP

MM / SM / WDM

0 ~ 80KM

850nm / 1310nm / 1550nm

Podanie:
1.Aby przygotować się do rozbudowy do 10M rozszerzonej przepustowości sieci przedsiębiorstwa 100M
2. Zastosuj do obrazów, głosu i innych danych multimedialnych w zintegrowanym punkcie sieci transportowej
3. Dotyczy transmisji sygnału komputerowego potrzebującego okazji szeroko wykorzystywanej do komputerowej sieci transmisji danych, aby spełnić różnorodne potrzeby biznesowe
4. Zgłoś się do sieci szerokopasmowej w kampusie

Szczegóły kontaktu
Shenzhen YONP Power Co.,Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty